Yüksek kazanç, profesyonel iş hayatı ve marka bilinirliği yüksek güçlü bir marka ile sektörede farkındalık yaratmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Big House, Cafe & Restaurant konseptinde 10 yılı aşkın büyük bir deneyimle geliştirmiş olduğu "Big Franchise" sistemi sayesinde yalnızca markasını değil, sahip olduğu bilgi, birikim, deneyim, vizyon ve markalaşma tecrübelerinin tümünü yatırımcısıyla paylaşan, yatırımcının risklerini azaltan, yatırımcıya yönetim danışmanlığı desteği sunan, yatırımcı personelini sürekli eğitim sistemiyle eğiten ve yatırımın yatırımcıya kısa süre içerisinde geri dönüşünü sağlayan büyük bir Franchise modeli geliştirmiştir.

Big House, Big Franchise sistemi ile yatırımcısını içinde bulunduğu koşulları göz önünde bulundurarak en doğru şekilde yönlendirmek üzere kurgulanmıştır. Sistem ticari mecurdan fizibiliteye, konsept yönetiminden mimari projelendirmeye, marka kimliğinden iletişim çalışmalarına dek tüm hizmetleri kapsamaktadır. Ayrıca mağaza açılışından önce ve sonra deneyimli eğitim kadroları tarafından işletmecilere ve ekibine eğitim desteği verilmektedir. Ekip üyeleri ve yöneticilerin eğitim ihtiyaçlarını karşılayacak bu eğitim programlarında, ekipman ve ürün eğitimlerinin yanı sıra, yönetimsel ve operasyonel becerileri artırmaya yönelik eğitimler de yer almaktadır. Big House standart hizmet kalitesini kalıcı kılmak amacıyla deneyimli operasyon ekibi, işletmecilere düzenli olarak destek olmaya ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Franchise sistemimize katılmak ister misiniz?
    info@bighouse.com.tr