Hakkımızda

big happiness of 10 years

Misafirlerimizi evinde hissettiriyoruz, hedeflerimiz ne kadar büyürse büyüsün, hayallerimiz misafirlerimizin mutluluğu olarak kalmaya devam edecektir.

Türk, İtalyan, Amerikan, Meksika ve Çin mutfaklarından farklı lezzetleri kendisine has tatlarla sunan Big House, tarifsiz lezzetleri, kalitesi, keyifli ve sıcak konsepti ile evinizin konforunda hizmet sunuyor.

Big House misafirlerinin hak ettiği kaliteyi, ulaşılabilir fiyatla sunmayı temel prensip edinerek yola çıktı. Ulaşılabilir fiyat, büyük porsiyon, hızlı servis, iyi hizmet ve lüks kavramlarını cafe ve işletmeciliğe uygulayarak dünya markası olma misyonuyla hareket eden Big House, tüm misafirlerine kalite, hijyen ve tazelikten ödün vermeden büyümeyi hedefliyor.

Modern tasarımıyla ön plana çıkan Big House, dünya mutfaklarından farklı damak tatlarını, kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerinin beğenisine sunuyor. Misafirlerine keyifli bir yemek ve sohbet imkanı sunan Big House, alışveriş arası yorgunlukların atıldığı, iş toplantılarının keyifli sohbetlere dönüştüğü, Pazar kahvaltılarının ev sıcaklığında yapıldığı,

Müşteri Memnuniyeti


Ortalama Müşteri Değerlendirmesi 4.82 (3 Değerlendirme)

 • Sultan Şahan
  Harika bir atmosfer, insanın ruhunu dinlendiren bir havası ve muhteşem güler yüzlü servisi var daha ne olsun..
  Sultan Şahan
 • Sabira Bogdanova
  Kaliteli ve güzel bir mekan.
  Sabira Bogdanova
 • Mehmet Tuncay
  Mekan şık ve güzel, konumu süper, yiyecek ve içecekler kaliteli ve lezzetli, çalışanlar güler yüzlü ve samimi, servis hızlı.
  Mehmet Tuncay